• Tarandės g. 34, Vilnius, Lietuva

APIE BSW ENGINEERING

Įmonė atlieka statybos darbus, inžinerinių sistemų instaliavimo darbus.

Mūsų pagrindinės rinkos yra Lietuvoje bei Vakarų Europos ir Skandinavijos šalys.
Siekdami glaudžios ir ilgalaikės partnerystės su klientais bei parneriais, laikomės pagrindinio veiklos principo – teikti kokybiškas paslaugas savo klientams.

Esame atviri naujovėms, vertiname iniciatyvą, patys tobulėjime. Kiekvieną kartą savo klientams ieškome paties optimaliausio sprendimo.

Didelį dėmesį skiriame darbuotojų įgūdžių tobulinimui bei efektyvumo užtikrinimui. Nuolat kontroliuojame darbų atlikimo procesus, o pastebėję neatitikimus, juos taisome ir tobuliname.

Atsakingai renkamės verslo partnerius, dirbame tik su patikimomis užsienio įmonėmis.

Esame jauna įmonė, tačiau įkurta ilgametę patirtį statybų sektoriuje turinčių profesionalų. Dirbome įgyvendinant stambius nekilnojamojo turto projektus: prekybos centrus, viešbučius, gamybinius, gyvenamosios paskirties objektus. Mūsų patirtis, motyvacija bei vertybės leidžia sėkmingai augti ir siekti tikslų.

MŪSŲ VERTYBĖS

Atsakomybė

Elgiamės sąžiningai, laikomės žodžio. Prisiimame atsakomybę už kiekvieną savo sprendimą ir veiksmą. Kad pateisintume klientų lūkesčius veikiame skaidriai, teikiame kokybiškas paslaugas, laikomės terminų.
Siekiame būti patikimi.

Pažanga

Ieškome pranašiausių ir geriausių sprendimų įmonei ir klientams. Esame atviri naujovėms, greitai prisitaikome prie besikeičiančios verslo aplinkos. Tobulėjame ir mokomės, kad sėkmingai augtume.

Ryžtingumas

Sprendimus priimame greitai, bet apgalvotai.
Drąsiai imamės įgyvendinti netradicinius sprendimus. Mes nebijome sunkumų, nes žinome, kad kelias į sėkmę nėra lengvas.

Ilgalaikė partnerystė

Tikime, kad sėkmę lemia kuriami ilgalaikiai, pasitikėjimu pagrįsti ir abipusiai naudingi santykiai su darbuotojais, klientais bei partneriais.

Vieningumas

Mes komanda ir tuo viskas pasakyta. Gerbiame vieni kitus, nes tik kartu galėsime pasiekti savo tikslus.